Kursas skirtas studijuojantiems mokymo programą "Grafinis Mą(s)tymas", 6-8 kl. moksleiviams.

Mokymo programa 7-9 kl. mokinams, baigusiems Python I, Python II.

Mokymo programa skirta 6-8 kl. moksleiviams. 


Mokymo programa, skirta 4-6-ų klasių moksleiviams, siekiantiems įgyti žinių ir įgūdžių medijų rengime ir taikyme. Kurse supažindinama su medijų samprata, pažintis su MS Paint, kompiuterinės grafikos kūrimas (GIMP 2), animacijos kūrimas, vaizdo filmų montavimas (Movie Maker)

Mokymo programa, skirta 5-6-ųjų klasių moksleiviams. Kursą gali lankyti moksleiviai, kurie yra baigę Pradedančiųjų kursą. 

Pradedantieji. Kompiuterinio raštingumo pradmenys 

Programa, skirta 3 - 5-ųjų klasių moksleiviams. Čia moksleiviai įgis darbo kompiuteriu pradmenis, susipažins su kompiuterio sandara, išmoks darbo saugos principų, derins tradicines ir kompiuterines piešimo technologijas, kurs pateiktis, atskleis ir lavins gebėjimus kūrybiškumo ugdymo seminaruose. 


Mokymo programa, skirta 6-8-ų klasių moksleiviams, siekiantiems įgyti programavimo žinių ir įgūdžių. "Python" - patogi ir intuityvi programavimo kalba, dėl to pradedantiesiems nesudėtinga pradėti ja mokytis, o turintys programavimo pradmenis prie šios kalbos pripras akimirksniu. 

Baigę šią mokymo programą moksleiviai gebės kurti universalias ar pagal poreikius pritaikytas programas ir toliau galės gilinti programavimo žinias.


PYTHON II (INTERMEDIATE)

Mokymo programa, skirta 1-4-ų klasių moksleiviams, siekiantiems įgyti žinių ir įgūdžių spalvotyroje. Kurse mokomasi pažinti spalvas, jų reikšmę, spalvų grupes, sintaksę, spalvų maišymo aspektus.